SK CZ
  1. Domovská stránka
  2. Aktuality a zaujímavosti
  3. Získali sme ocenenie Strieborná plaketa Weisstechnik 2023 za kvalitu spolupráce.

Získali sme ocenenie Strieborná plaketa Weisstechnik 2023 za kvalitu spolupráce.

Aj napriek všetkým úskaliam sme si dokázali zachovať farbu a dosiahli sme na toto pekné ocenenie, ktorým je plaketa pre strieborného partnera vo firme Weisstechnik. Táto plaketa je ocenením celkových výsledkov distribúcie výrobkov Weisstechnik na českom a slovenskom trhu a je tiež ocenením kvality celej spolupráce behom roku 2022.

S naším partnerom, firmou Weisstechnik, spolupracujeme už od roku 1992 a patrí k našim tradičným a spoľahlivým partnerom. Ich produkty sa radia k technologickej špičke v obore simulácií záťažových podmienok na materiály a diely.

Do sortimentu patria napríklad: klimatické a teplotné komory, teplotné šokové komory, klimatické komory pre vibračné zariadenie a soľné komory, to všetko v rôznych veľkostiach a prevedeniach. Ďalej zo sortimentu Weisstechnik zmienime i samostatne stojace walk-in alebo drive-in teplotné a klimatické komory a v neposlednej rade i solárne komory.
Významnou pridanou hodnotou v portfóliu WeissTechnik je celková kvalita výrobkov a služieb, odborné poradenstvo a najmä rada modifikácií či prispôsobení zariadení podľa špecifických požiadaviek zákazníka.

Veľmi si vážime tímu našich zamestnancov – našich odborníkov, vďaka ktorým sa nám podarilo získať túto striebornú plaketu a potvrdiť našu pozíciu medzi špičkou distribútorov Weisstechnik z celého sveta.

Naše ďakujem samozrejme patrí i našim zákazníkom, pre ktorých tu sme. Ďakujeme vám!

Ak máte akékoľvek otázky či požiadavky, kontaktujte nás. Radi vás podporíme.

Produkty a riešenia, ktoré ponúkame

Obráťte sa na našich
odborníkov

Dopytový
formulár

Ďalšie aktuality