SK CZ

Semináre

Chcete zlepšiť svoje vedomosti a znalosti v oblasti skúšobníctva? Alebo chcete zlepšiť znalosti vašich zamestnancov? Robíme to, čomu rozumieme. A preto pravidelne a dlhodobo organizujeme tradičné i netradičné semináre, školenia a tréningy p... Zobraziť viac Chcete zlepšiť svoje vedomosti a znalosti v oblasti skúšobníctva? Alebo chcete zlepšiť znalosti vašich zamestnancov? Robíme to, čomu rozumieme. A preto pravidelne a dlhodobo organizujeme tradičné i netradičné semináre, školenia a tréningy pre našich partnerov. I vy máte tak jedinečnú príležitosť získať hodnotné know-how, načerpať novinky a zaujímavosti zo sveta testovania a skúšobníctva. Teória i prax, vždy na jednom mieste. Zobraziť menej

Nadchádzajúce semináre

1. Októbra 2020
Horský Hotel Soláň, Bzové 339, Karolinka

Seminár a partnerský deň 2020. V horskom wellness hoteli na vrchole Soláň.

Dňa 1.10.2020 sa bude konať tradičný seminár a partnerský deň venovaný novým trendom v skúšobníctve. Ako obvykle vás budú čakať novinky z odboru skúšobníctva a testovania.

Chcem sa zúčastniť
Individuálne termíny záujemcov
Online semináre

Online semináre - Snímacia technika PCB a Endevco

Zaujíma vás oblasť snímacej techniky? Radi by ste prehĺbili svoje vedomosti a spýtali sa TOP odborníkov s mnohoročnými skúsenosťami na konkrétne otázky z oblasti snímacej techniky?

Chcem sa zúčastniť

Uplynulé semináre

Nanalezeny žiadne záznamy.