SK CZ

Kariéra v Kaitrade

Preskúmajte naše aktuálne ponúkané pracovné pozície a nájdite práci, ktorá vás bude každý deň napĺňať.

Aktuálne nikoho nehľadáme

Prečo pracovať v Kaitrade?

Sme dynamická firma, ktorá dodáva zariadenia s vysokou úžitkovou hodnotou. Tiež sa zaoberáme poskytovaním súvisiacich služieb. V obore skúšobných, laboratórnych a priemyselných zariadení patríme k špičke. Dbáme na dobré pracovné zázemie, príjemné prostredie a ľudský prístup.

Stabilita

Naša spoločnosť dodáva na trh špičkové laboratórne a skúšobné prístroje už od roku 1992. Sme tradičný a zavedený partner renomovaných dodávateľov i zákazníkov.

Firemné benefity

Prajeme si, aby sa u nás dobre pracovalo. Preto ponúkame celú škálu benefitov, ktoré našim zamestnancom pobyt v práci spríjemnia.

Dlhodobý výhľad

Všetkým našim zamestnancom umožňujeme odborný rast. Účasť na školeniach a ďalšia starostlivosť o váš kariérny rast je samozrejmosťou.

Naslúchame všetkým

Našich zamestnancov dôkladne počúvame. Tým ich môžeme profesne posúvať vpred. Vďaky tomu posilujeme skvelé pracovné prostredie a pohodovú partiu ľudí.

Aktuality a zaujímavosti

Pravidelne informujeme o zaujímavostiach a novinkách nielen v spoločnosti Kaitrade a Holab. Prinášame tiež zaujímavosti zo sveta skúšobníctva, zo sveta priemyslu, technológií, výskumu a vývoja.