SK CZ
  1. Domovská stránka
  2. Výrobcovia
  3. Weiss Technik - Schunk Group

Weiss Technik - Schunk Group

Spoločnosť Weiss Technik je jedným z popredných svetových výrobcov priemyselných technológií. Výrobky, technológie a riešenia sa používajú na celom svete v priemyselnom výskume, vývoji a výrobe.

Základné informácie

Weiss Technik - Schunk Group je globálne pôsobiaca technologická skupina. Odborné znalosti v oblasti priemyselných materiálov a strojárstva poskytujú podporu pre všetky priemyselné odvetvia na celom svete.

Skupina Weiss Technik - Schunk sa usiluje o udržateľný rast a dlhodobú nezávislosť. Vyznačuje sa rozmanitosťou svojich činností a rešpektom voči svojim partnerom.

Skupina Weiss Technik - Schunk je orientovaná na technológie a zákazníkov. Táto vášeň pre technológie sa odráža v kompetencii celého tímu. Vďaka tomu je spoločnosť inovatívnym technologickým lídrom vo svojom odbore. Rýchle a kvalitné riešenia prinášajú efektívne výsledky pre partnerov a používateľov uvedených technológií. Celý prístup spoločnosti WeissTechnik - Schunk Group je založený na spolupráci, pričom spoločne prispievajú k udržateľnej budúcnosti.

Webové stránky výrobce

Profil spoločnosti

Weiss Technik a VötschTechnik

Značky Weiss Technik a VötschTechnik sú celosvetovo známe svojimi inovatívnymi a osvedčenými štandardnými a špecializovanými riešeniami v oblasti simulácie prostredia, vykurovacej techniky, klimatizačnej techniky a čistého vzduchu a izolácie. Ponuka služieb pokrýva celý proces od počiatočného plánovania cez inštaláciu a uvedenie do prevádzky až po kvalifikovaný popredajný servis.

Weiss Technik je lídrom na trhu a jedným z najinovatívnejších výrobcov systémov simulácie prostredia. Pomocou týchto testovacích systémov môžu používatelia simulovať klimatické podmienky na celom svete aj mimo neho v zrýchlených podmienkach. Či už ide o simuláciu teploty, klímy, korózie, prachu alebo kombinovaných nárazových skúšok, s týmito produktmi máme vždy správne riešenia.

Dodávame systémy vo všetkých veľkostiach, od štandardných verzií až po prispôsobené (podľa špecifických požiadaviek), procesne integrované zariadenia - pre vysokú reprodukovateľnosť a dlhodobo presné výsledky testov.

Spoločnosť VötschTechnik je jednou z najznámejších svetových značiek v oblasti simulácie prostredia a tepelnej techniky. Spoločnosť VötschTechnik je dlhoročným partnerom pre výskumné a skúšobné laboratóriá, oddelenia kontroly kvality a zabezpečenia kvality a výrobné oddelenia v priemyselných podnikoch. Spoločnosť VötschTechnik je symbolom prvotriednej kvality, maximálnej spoľahlivosti, technicky vyspelých inovácií a vynikajúcich služieb.

Dôležité oblasti sortimentu:

Wärmetechnik

Spoločnosť Wärmetechnik a jej skúsený tím inžinierov a konštruktérov vyvíjajú a vyrábajú vysokokvalitné a spoľahlivé vykurovacie systémy prakticky pre akékoľvek použitie. Medzi produkty patria priemyselné a laboratórne sušiarne (sušiace pece), sušiarne pre čisté priestory, teplovzdušné sterilizátory, mikrovlnné systémy a priemyselné pece pre výrobné linky.

Celé portfólio siaha od technologicky sofistikovaných štandardizovaných verzií až po riešenia na mieru pre jednotlivé výrobné prevádzky.

Dôležité oblasti sortimentu:

Weiss Klimatechnik

Weiss Klimatechnik ponúka spoľahlivé klimatizačné systémy a riešenia všade tam, kde sa nachádzajú ľudia a zariadenia v náročných podmienkach priemyselnej výroby, v nemocniciach a mobilných prevádzkových stanoch alebo v priestoroch určených pre IT a telekomunikačnú techniku.

Ako jeden z popredných poskytovateľov profesionálnych riešení pre čisté priestory vrátane klimatizácie pre tieto priestory spoločnosť Weiss Klimatechnik dodáva efektívne a energeticky úsporné riešenia. Naši odborníci zo spoločnosti KAITRADE vás povedú od plánovania až po realizáciu vašich projektov.

Dôležité oblasti sortimentu výrobkov:

  • Technológia Vindur - Vindur znamená vietor. Tento názov zahŕňa celý sortiment výrobkov od spoločnosti Weiss Klimatechnik, ktorý zabezpečuje optimálne klimatizačné podmienky v najrôznejších užívateľských aplikáciách. Vindur® znamená stálu klímu, hygienicky čistý vzduch, účinné chladenie a profesionálnu koncepciu služieb.
     

Weiss Pharmatechnik

Weiss Pharmatechnik, je dcérska spoločnosť spoločnosti Weiss Klimatechnik. Je kompetentným poskytovateľom sofistikovaných riešení pre čisté priestory a ochranné priestory.

Sortiment výrobkov zahŕňa bariérové systémy, zariadenia s laminárnym prúdením, bezpečnostné pracovné stoly, izolátory a systémy dvojitých dverí. Spoločnosť vznikla zo spoločností Weiss GWE a BDK Luft- und Reinraumtechnik a má dlhoročné skúsenosti v oblasti technológie čistých priestorov.

Dôležité oblasti sortimentu:

Sortiment výrobkov a technológie