SK CZ
  1. Domovská stránka
  2. Aktuality a zaujímavosti
  3. Zúčastnite sa online seminárov spoločnosti PCB Piezotronics

Zúčastnite sa online seminárov spoločnosti PCB Piezotronics

Zaujímate sa o oblasť testovania a merania? Radi by ste sa dozvedeli niečo viac o opätovne použiteľných snímačoch záťaže, vhodných produktoch a aplikáciách pre inžinierske stavby alebo o snímačoch meracích výbuch pod vodou a vo vzduchu? Radi by ste prehĺbili svoje znalosti a spýtali sa odborníka s mnohoročnými skúsenosťami na konkrétne otázky?

Prihláste sa na jeden z webinárov poriadaných našim partnerom, spoločnosťou PCB Piezotronics, patriacej medzi popredných svetových výrobcov piezoelektrických snímačov. Webináre trvajú cca 90 minút a prebiehajú v anglickom jazyku.  Využite možnosti online komunikácie a rozšírte tak svoje znalosti jednoducho, z pohodlia domova alebo kancelárie. Najbližšie nadchádzajúce udalosti, ktoré vám môžeme ponúknuť:

28. 5. 2020 15:30 Online seminár – Vhodné produkty a aplikácie pre inžinierske stavby (Civil structures sensors & applications)

https://kaitrade.cz/media/aktuality/most.jpg

10. 6. 2020 17:00 Online seminár – Opätovne použiteľné snímače záťaže (Reusable dynamic strain sensor)

https://kaitrade.cz/media/aktuality/elektrarna.jpg

25. 6. 2020 15:30 Online seminár – Snímače tlaku pre meranie explózií vo vode a vo vzduchu (PCB air & underwater blast sensors)

https://kaitrade.cz/media/aktuality/plosina.jpg
  • V prípade záujmu o vyššie vypísané online semináre nás prosím kontaktujte. Spojíme sa s vami a všetko spoločne pripravíme.
  • Pokiaľ by ste mali záujem o iné konkrétne témy, pozrite sa tiež do záložky „Semináre“, kde nájdete ďalšie pripravované akcie.
  • Sme vám tiež schopní ponúknuť technické vzdelávanie na mieru z ostatných oblastí nášho pôsobenia. S dôverou nám napíšte svoje požiadavky TU.

Produkty a riešenia, ktoré ponúkame

Obráťte sa na našich
odborníkov

Dopytový
formulár

Ďalšie aktuality