SK CZ
  1. Domovská stránka
  2. Aktuality a zaujímavosti
  3. Teplotné komory LabEvent 210 teraz aj v klimatickom prevedení

Teplotné komory LabEvent 210 teraz aj v klimatickom prevedení

Potrebujete veľa testovať a odvlhčovať? Žiadny problém! Pri skúškach produktov musia byť dodržané početné normy a častokrát sa musia vykonávať aj dlhodobé skúšky. Presne na tieto typy testov je laboratórna komora v klimatickom prevedení LabEvent určená.

Optimálne riešenie.

Klimatická komora LabEvent je skvelým riešením či už pre konštantné klimatické skúšky, ako aj pre vybrané cyklické klimatické testy

A to všetko:

  • reprodukovateľne
  • certifikovane
  • zrýchlene

 

LabEvent C210 vám ponúka bezpečné riešenie pre špecifické požiadavky vďaka dvom možnostiam odvlhčovania: prostredníctvom suchého vzduchu alebo pomocou odvlhčovacieho chladiča.

 

Klimatické komory LabEvent majú zároveň najmenší pôdorys vo svojej triede. Naopak, skúšobný priestor je optimalizovaný pre 19 palcové zostavy. 

Komora je skutočne Plug&play, nakoľko disponuje 230 V prípojkou.

LabEvent C je 210 litrová verzia laboratórnej komory s reguláciou vlhkosti, s teplotným rozsahom -40 alebo -70°C až +180°C. Vlhkosť dokáže regulovať v rozsahu 10-98% r.v.

 

Komoru máme skladom v našom laboratóriu v Blansku, takže si ju môžete nielen prísť pozrieť, ale v prípade záujmu ju môžete mať do pár dní u vás. 

Kontaktujte nás, sme Vám k dispozícii.

 

 

Produkty a riešenia, ktoré ponúkame

Obráťte sa na našich
odborníkov

Dopytový
formulár

Ďalšie aktuality