SK CZ
  1. Domovská stránka
  2. Aktuality a zaujímavosti
  3. Nové zemnené káble a montážny klip pre trojosé akcelerometre

Nové zemnené káble a montážny klip pre trojosé akcelerometre

PCB Piezotronics navrhla a vydala sériu uzemnených triaxových káblov 010Txx & 034Txx. Táto séria môže byť použitá na zmiernenie účinkov elektromagnetického vplyvu (EMI). Okrem toho uviedli montážny klip 080B160 Triax Cube. Tento nový model je určený na rýchlu montáž 0,55”/14mm triaxiálnych akcelerometrov.

Náš partner PCB Piezotronics vydal novú sériu uzemnených káblov pre trojosé akcelerometre, ktoré nesú pomenovanie 010Txx a 034Txx. Tieto modely sú vybavené mostíkom cez lisovaný trojitý rez, aby bolo ukončené tienenie 4 vodiča do koaxiálnych prívodov. To umožňuje zmierniť účinky elekromagnetického rušenia (EMI). V kombinácii s konektorom AYNF sú dostupné skladom v dĺžkach 10,20 a 30 stôp.

https://kaitrade.cz/media/aktuality/pcb/shielded-cable.jpg

 

Okrem toho bola uvedená na trh užitočná montážna pomôcka, rovnako pre trojosé akcelerometre. Jedná sa o klip/svorku 080B160. Tento model je určený na rýchlu montáž 0,55“/14 mm trojosých akcelerometrov. Klip je dimenzovaný na 150°C a má typickú frekvenčnú odozvu do 1,3 kHz. 100 kusový balík je dostupný pod obj.č.080B185.

https://kaitrade.cz/media/aktuality/pcb/clip.jpg

V prípade záujmu nás kontaktujte a radi vám poradíme.

Produkty a riešenia, ktoré ponúkame

Obráťte sa na našich
odborníkov

Dopytový
formulár

Ďalšie aktuality