SK CZ
  1. Domovská stránka
  2. Služby
  3. Školiace stredisko Blansko

Školiace stredisko Blansko

V spoločnosti KAITRADE sa snažíme dlhodobo podporovať našich partnerov. Preto sme zahájili činnosť nového školiaceho a výukového strediska v priestoroch našej prevádzky v Blansku. Všetci záujemcovia si u nás môžu osvojiť znalosti produktov, technológií a komponentov z nášho sortimentu.

Základné informácie

Nové priestory nám umožnili rozšíriť portfólio služieb. Preto sme pre našich partnerov a externých záujemcov pripravili pravidelné vzdelávanie a školenia. Naše nové školiace stredisko je vybavené pohodlnou vzdelávacou miestnosťou, kompletným zázemím pre viacdenné vzdelávacie aktivity. Ďalej sú na mieste k dispozícii všetky potrebné technológie a výrobky. Školenia sú vďaka tomu vedené formou interaktívnych workshopov, priamo na daných zariadeniach a produktoch. S našim tímom odborníkov tak môžete urobiť napríklad svoje prvé testy s klimatickými komorami, vibračnými zariadeniami a ďalšími skúšobnými technológiami. Zasadacie miestnosti poskytujú dostatočný priestor pre realizáciu teoretických a praktických seminárov alebo školenie väčšieho počtu osôb. Bezproblémovému priebehu školenia napomáhajú komunikačné technológie, ktorými sú naše školiace priestory vybavené. Vďaka tomu je možné i pripojenie účastníkov, ktorí sa prezenčne nemôžu zúčastniť.

Okrem bežných školení, ktoré pravidelne vykonávame priamo u zákazníkov alebo na našich seminároch, je v prípade záujmu možné využiť naše priestory a naše vybavenie. Maximálna kapacita takýchto školení je až 10 osôb. Veľmi radi vás v našich nových priestoroch osobne privítame a predstavíme vám všetky naše služby a súvisiace zariadenia.  V prípade záujmu nás prosím kontaktujte.

Školiace a vzdelávacie stredisko Blansko

https://kaitrade.cz/media/sluzby/img-3568.jpeg

Školenia a praktická výuka je možná priamo na daných zariadeniach a technológiách.

https://kaitrade.cz/media/sluzby/img-3327.jpeg

Kompletné zázemie pre viacdenné vzdelávacie aktivity je samozrejmosťou.

https://kaitrade.cz/media/sluzby/img-4298.jpeg

Obráťte sa na našich odborníkov

Dopytový formulár

Mohlo by vás zaujímať

Proč s námi spolupracovat?

Již od roku 1992 nabízíme laboratorní, zkušební, testovací a průmyslová zařízení pro profesionální použití. Zařízení téměř pro všechny obory průmyslu. Jsme specialisté na námi dodávaná zařízení, a to v České i Slovenské republice.

Mnohaletých zkušenosti čerpáme z instalací standardních produktů i z návrhů specializovaných řešení, přímo na míru požadavkům zákazníků. Tito zákazníci přichází například nejenom z automobilového, elektronického, stavebního, farmaceutického, vojenského a biologického průmyslu.

Pomáháme všem s přípravou projektů, s výběrem správného řešení, dále s vlastní dodávkou a instalací zařízení. Zajišťujeme také poprodejní servis a údržbu jednotlivých zařízení.

ikonka

Radíme

s prípravou všetkých projektov.

ikonka

Školíme a vzdelávame

pri aplikovaní testovacích metodík.

ikonka

Navrhujeme

adekvátne riešenia na mieru požiadavkám.

ikonka

Zaisťujeme kvalitný servis

na nami dodané zariadenia.