SK CZ
  1. Domovská stránka
  2. Služby
  3. Modernizácia a repasy zariadení

Modernizácia a repasy zariadení

Modernizácia starších zariadení našim partnerom pomáha bez nutnosti vysokých investícií do nového prístroja skvalitniť a predĺžiť funkciu existujúceho zariadenia. To je ekonomicky i ekologicky výhodné. Služba je vždy navrhnutá na základe individuálnych požiadaviek zákazníka. Na jednotlivých zariadeniach je modernizácia vykonávaná buď v zázemí nášho servisného oddelenia alebo priamo v prevádzke zákazníka.

Základné informácie

Okrem predĺženia životnosti zariadení je možné modernizáciu chápať i ako preventívne opatrenie. Vhodnou modernizáciou jednotlivých zariadení je možné zabrániť nečakaným výpadkom v prevádzke. Tým sa limituje možnosť neočakávaných nákladov spojených s výpadkom. Pokiaľ nie sú pôvodné diely k dispozícii z dôvodu veku zariadenia, stále dokážeme nájsť profesionálne riešenie prispôsobené požiadavke zákazníka. Pokrytie modernizačnými službami je naozaj široké, od náhrady konkrétneho komponentu, až po celkové komplexné riešenie.

Všetky práce spojené s modernizáciou zariadení sú starostlivo dokumentované a uložené v našej databáze. Pre budúce využitie je história modernizovaného systému kedykoľvek prístupná. Vysoká kvalifikácia, skúsenosti a profesionalita sú základom dlhodobého využívania. Náš tím technikov je zložený z certifikovaných špecialistov. Sú priebežne školení vo všetkých potrebných oboroch, od elektrických prác, cez mechaniku a strojárenstvo, až po oblasť chladiacej techniky a riadiacich softwarových systémov.

Obráťte sa na našich odborníkov

Dopytový formulár

Mohlo by vás zaujímať

Proč s námi spolupracovat?

Již od roku 1992 nabízíme laboratorní, zkušební, testovací a průmyslová zařízení pro profesionální použití. Zařízení téměř pro všechny obory průmyslu. Jsme specialisté na námi dodávaná zařízení, a to v České i Slovenské republice.

Mnohaletých zkušenosti čerpáme z instalací standardních produktů i z návrhů specializovaných řešení, přímo na míru požadavkům zákazníků. Tito zákazníci přichází například nejenom z automobilového, elektronického, stavebního, farmaceutického, vojenského a biologického průmyslu.

Pomáháme všem s přípravou projektů, s výběrem správného řešení, dále s vlastní dodávkou a instalací zařízení. Zajišťujeme také poprodejní servis a údržbu jednotlivých zařízení.

ikonka

Radíme

s prípravou všetkých projektov.

ikonka

Školíme a vzdelávame

pri aplikovaní testovacích metodík.

ikonka

Navrhujeme

adekvátne riešenia na mieru požiadavkám.

ikonka

Zaisťujeme kvalitný servis

na nami dodané zariadenia.