SK CZ
  1. Domovská stránka
  2. Aktuality a zaujímavosti
  3. Náš nový partner MK Test - líder v oblasti automatických elektrických skúšobných systémov

Náš nový partner MK Test - líder v oblasti automatických elektrických skúšobných systémov

Sme veľmi radi, že sme nadviazali partnerstvo so spoločnosťou MK Test Systems. Firma MK Test Systems je popredným výrobcom automatických elektrických testovacích systémov už od roku 1992 so sídlom v Spojenom kráľovstve. Dodali viac ako 2000 testovacích systémov do 34 krajín a vybudovali závideniahodnú povesť excelentnosti v riešeniach ATE. Mnohé z popredných svetových spoločností z oblasti letectva, obrany a železníc sa pri testovaní svojich produktov spoliehajú na ich systémy každý deň v týždni. Medzi spokojných zákazníkov patria firmy ako GE, Airbus, Boeing, Thales, SAAB, Rolls Royce a mnohé ďalšie.

Hoci sa firma zrodila zo srdca leteckého priemyslu, jej produkty pokrývajú oveľa širšiu bázu odvetví. Okrem spomínaného letectva sú to najmä oblasti obrany, železníc, ale aj automobilový priemysel (predovšetkým nákladné vozidlá), ale aj moderné odvetvia ako elektrické vozidlá či veterné turbíny. Vďaka kvalite produktov, ktoré sú plne automatické, orientácii na zákazníka a neustálym inováciám je firma MK Test lídrom na trhu.

Medzi typické aplikácie patria:

  • testy káblových zväzkov, konektorov a káblov
  • funkčné skúšky panelov a skríň
  • testy zväzkov, obvodov, základnej dosky či podvozkov systémov avioniky
  • systémové elektrické testy
  • testy spojov, slučiek a spojovacích obvodov
https://kaitrade.cz/media/produkty/mk-test/21-automeg-packshot-1.jpg

Detekcia je rýchla a plne automatická,jej súčasťou je diagnostika,tvorba reportov či automatické programovanie testov a sekvencií. Nejedná sa len o testovacie zariadenie - systémy bývajú zabudované priamo do výroby a vďaka úzkej spolupráci so zákazníkom umožňujú splniť procesné požiadavky a špecifikácie a zvýšiť ich efektivitu.

Viac informácií nájdete na našich webových stránkach či priamo na stránke MK Test.

Kontakujte nás!

 

Produkty a riešenia, ktoré ponúkame

Obráťte sa na našich
odborníkov

Dopytový
formulár

Ďalšie aktuality