SK CZ
  1. Domovská stránka
  2. Aktuality a zaujímavosti
  3. Elektro-mobilita stále viac vstupuje do našich životov.

Elektro-mobilita stále viac vstupuje do našich životov.

Vďaka nášmu sortimentu skúšobných a testovacích zariadení pre priemyselné odvetvia sa už teraz nepriamo podieľame na rozvoji vašej elektrickej budúcnosti. A ako dôkaz tohto e-trendu ste sa mohli pozrieť na horúce novinky z tohto segmentu.

Uplynulý víkend sa totiž na výstavisku PVA EXPO Praha Letňany konal veľtrh e-Salon. Tento veľtrh je zameraný predovšetkým na elektrifikáciu a elektro-mobilitu. Mali ste tak možnosť vidieť celú radu elektrických automobilov, motoriek, ale tiež moderného cool príslušenstva.

Z automobilového priemyslu spomenieme českú výstavnú premiéru Volkswagenu ID.3. Pozrieť ste si tiež mohli nový Volkswagen Passat GTE. Ďalej ste mohli v praxi vyskúšať nabíjacie stanice MOON. Veľkým lákadlom pre českých návštevníkov však bol plug-in hybrid Škoda Superb.

Zaujímavý stánok mala i slovenská Kia, ktorá veľmi pútavým spôsobom ukázala takmer všetky komponenty, ktoré nájdete v dnešných elektromobiloch.

Energo spoločnosť PRE predvádzala elektrický Harley-Davidson. Pri tomto modely zaplesalo srdce nejedného motorkára.

Na pražskom výstavisku ste mohli vidieť i ďalšie príslušenstvo alebo elektrické modely. K videniu boli plug-in hybridné modely od Fordu a nechýbal ani Jaguar I-PACE.

A aký by to bol elektro-mobilný veľtrh, keby chýbala priekopnická Tesla. K videniu bol Model S, Model X i Model 3. V prvých dvoch menovaných ste sa mohli naviac zviezť. Rovnako tak v novom Audi e-tron a Jaguari I-PACE.

Napriek všetkym negatívam, ktoré prináša elektro-mobilita, veríme, že sa jedná o medzi-fázu k novej, modernej a vyspelej mobilite pre 21. storočie. Sme hrdí, že naše testovacie a skúšobné zariadenia týmto novým technológiám svojím dielom tiež pomáhajú.

Produkty a riešenia, ktoré ponúkame

Obráťte sa na našich
odborníkov

Dopytový
formulár

Ďalšie aktuality