SK CZ
  1. Domovská stránka
  2. Aktuality a zaujímavosti
  3. Video tutoriály a online prednášky Atlas MTT

Video tutoriály a online prednášky Atlas MTT

Žijeme v dobe multimédií a internetu, v animovanej dobe. Papierové návody na obsluhu zastarávajú. Mnohí z nás ešte skôr, než si rozbalia nový mobil alebo iný prístroj, hľadajú na sociálnych sieťach videá, kde už to niekto urobil za nich a kde ich krok za krokom vykonáva ich spustením, obsluhou alebo údržbou.

Spoločnosť Atlas MTT ide v tomto ohľade s trendom. Na ich youtube kanáli nájdete tutoriály k prístrojom radu SUNTEST venujúce sa jednak spusteniu prístroja, ale aj výmene lampy, filtra a kalibrácii. Okrem toho je tu aj podrobný video návod na výmenu lampy pri prístrojoch Ci Weather-Ometer, čo býva pre používateľov niekedy výzva. Videá neustále pribúdajú a časom budú doplnené aj k ostatným prístrojom. Môžete voliť z piatich jazykov komentáre, medzi ktorými je aj angličtina a nemčina.

Náš servis Vás pri inštalácii samozrejme na všetko podrobne zaškolí a radi kedykoľvek prídeme školenia zopakovať. Ako ale píšeme v úvode, žijeme v animovanej dobe a pustiť si na prácu video tutoriál je pohodlné a časovo úsporné.

Okrem video tutoriálov by sme Vám radi predstavili aj možnosť zhliadnuť formou webcastu (záznamu prednášky) množstvo odborných prezentácií. Sú venované ako inak ako problematike skúšania odolnosti voči slnečnému žiareniu a jeho vplyvu na rôzne materiály. Súčasťou tejto knižnice sú aj prednášky zo školenia Fundamentals of Weathering rozdelené do šiestich blokov. Prednášky je možné zhliadnuť v Knowledge centier na stránkach výrobcu, podmienkou je iba registrácia e-mailu.

Online prístup k takto obsiahlemu súboru veľmi dobre pripravených prezentácií je pre Vás úžasná príležitosť dozvedieť sa o problematike viac. A online tutoriály sú veľmi pohodlné a praktické krátke klipy. Aj napriek všetkému pokroku však veríme, že nič nenahradí možnosť interakcie človeka s človekom. Preto, kedykoľvek sa budete chcieť (nielen) o problematike simulácie slnečného žiarenia dozvedieť viac, radi Vám pomôžeme. Neváhajte sa obrátiť na našich skúsených zástupcov.
 

V prípade otázok nás, prosím, neváhajte kontaktovať.

Produkty a riešenia, ktoré ponúkame

Obráťte sa na našich
odborníkov

Dopytový
formulár

Ďalšie aktuality