SK CZ
  1. Domovská stránka
  2. Aktuality a zaujímavosti
  3. WeissTechnik Academy - november 2020

WeissTechnik Academy - november 2020

Súčasný svet s pandémiou Covid-19 nám umožňuje stále menej osobných kontaktov, čo má dopad na naše aktivity. Jednou z oblastí je i školenie a vzdelávanie našich obchodných partnerov a užívateľov našich zariadení. Preto neustále hľadáme nové a použiteľné riešenia pre túto neľahkú dobu.

Online školenia WeissTechnik Academy pre november 2020

  • 04. 11. 2020: S!MPATI 4.70 & S!MPATI Online (anglická jazyková mutácia)
  • 05. 11. 2020: S!MPATI 4.70 & S!MPATI Online (anglická jazyková mutácia)
  • 06. 11. 2020: Aktuálne výzvy v oblasti testovania produktov (anglická jazyková mutácia)
  • 26. 11. 2020: S!MPATI 4.70 & S!MPATI Online (nemecká jazyková mutácia)

 

Prihlásenie k týmto webinárom nájdete TU. Môžete tiež využiť DEMO verziu softwaru S!MPATI® 4.70.1.  Na stiahnutie použite TENTO ODKAZ
 

V KAITRADE spoločne s WeissTechnik Academy reagujeme na aktuálnu situáciu aktívnym spôsobom. Sme si vedomí požiadaviek užívateľov našich zariadení na školenia a prehlbovanie znalostí z oblasti skúšobníctva a environmentálnych simulácií. Preto v tejto neľahkej dobe prinášame novú vzdelávaciu platformu WeissTechnik Academy. Na tejto platforme nájdete množstvo webinárov na témy z oblasti skúšobníctva a environmentálnych simulácií v rôznych priemyselných oboroch. Prinášame tak nástroj, kde môžeme všetci spoločne čerpať informácie a dlhoročné skúsenosti z komplexnej oblasti skúšobníctva, vývoja, výskumu a environmentálnych simulácií.

https://kaitrade.cz/media/aktuality/skoleni-weisstechnik/pexels-startup-stock-photos-7103.jpg

Platforma funguje na báze samo-vzdelávania. Pri jednotlivých témach je spracovaný obsiahly obsah, vrátane prezentácií a výukových videí. Aktuálne je obsah všetkých webinárov v angličtine alebo nemčine, avšak už teraz pracujeme na českej a slovenskej lokalizácii. Pre prístup k informáciám a webinárom stačí len navštíviť stránky WeissTechnik Academy. Na stránkach samotnej vzdelávacej platformy je nutná krátka užívateľská registrácia. Potom už máte neobmedzený prístup ku zdroju zaujímavých informácií.

V prípade technických problémov alebo pri potrebe dodatočných informácií sme TU pripravení s pomocou.

Váš tím KAITRADE...

Produkty a riešenia, ktoré ponúkame

Obráťte sa na našich
odborníkov

Dopytový
formulár

Ďalšie aktuality