SK CZ
  1. Domovská stránka
  2. Aktuality a zaujímavosti
  3. Spoločnosť Kaitrade sa stala partnerom a zastúpením Endevco pre Českú a Slovenskú republiku.

Spoločnosť Kaitrade sa stala partnerom a zastúpením Endevco pre Českú a Slovenskú republiku.

Endevco je americká spoločnosť, ktorá sa na trhu v oblasti snímačov pohybuje už viac než 70 rokov. Snímače firmy Endevco sa vyznačujú využitím i v extrémnych podmienkach, akými sú napríklad extrémne teploty, vysoké tlaky alebo aplikácie, kde je treba vysoká citlivosť snímačov. Celý sortiment si sami vyrábajú a testujú. Vďaka tomu prináša užívateľom vysokú kvalitu svojich výrobkov pre každodenné použitie. V roku 2019 sa spoločnosť Endevco stala súčasťou koncernu PCB Piezotronics.

Spoločnosť Kaitrade spol. s r.o. sa stala zastúpením spoločnosti Endevco pre Českú republiku a Slovensko. Sme potešení, že sa naše portfólio produktov rozšírilo o výrobky tejto spoločnosti, ktorá je známa vysokou kvalitou svojich snímačov. Na českom a slovenskom trhu, kde prevažuje automobilový priemysel, je využitie týchto snímačov v oblasti testovania bezpečnosti vozidiel (auto safety testing) alebo v oblasti bezpečnostných skúšok, akými sú napríklad crash testy, airbagové testy, ochrana chodcov.

https://kaitrade.cz/media/aktuality/red-and-yellow-hatchback-axa-crash-tests-163016.jpg

Sortiment snímačov Endevco však nenájdeme len v automobilovom priemysle. Letecký a vesmírny priemysel, doprava, zbrojný priemysel či priemyselné stroje, tam všade sa stretávame so špičkovými snímačmi, práve od spoločnosti Endevco.

Ponuka senzorov Endevco:

  • Tlmené / čiastočne tlmené a netlmené snímače zrýchlenia
  • Jednoosé alebo troj-osé snímače akcelerácie
  • Snímače tlaku
  • Snímač zrýchlenia v kryogénnych podmienkach
  • Vysokoteplotné mikrofóny pre akustické meranie vo vysokých intenzitách
  • Šokové snímače s rozsahom do 200 000g, pyro-šokové snímače, snímače s najvyššou odolnosťou pre testovanie v zbrojnom priemysle
  • Vysokoteplotné senzory pre motory

 

Toto je len krátky výpočet možností uplatnenia, ktoré snímače od nášho partnera, spoločnosti Endevco, ponúkajú.

Rôzne druhy snímačov Endevco budeme onedlho prezentovať i na výstave AMPÉR 2020, ktorá sa uskutoční od 17.-20.marca na výstavisku v Brne. Veľmi radi vás privítame na našom výstavnom stánku, kde budete mať možnosť sa bližšie zoznámiť so snímačmi Endevco, ale i s naším kompletným portfóliom skúšobných a testovacích zariadení.

Produkty a riešenia, ktoré ponúkame

Obráťte sa na našich
odborníkov

Dopytový
formulár

Ďalšie aktuality