SK CZ
  1. Domovská stránka
  2. Kariéra
  3. Servisný technik

Servisný technik

Hľadáme nového kolegu do nášho servisného tímu v okolí Južných Čiech.

HPP
Juhočeský kraj
dohodou

Náplň práce

Zabezpečenie kvalitného technického a popredajného servisu na nami dodávaných zariadeniach.

Požiadavky

  • Elektrotechnické vzdelanie podľa vyhlášky č. 50/1978 Zb.
  • Vodičský preukaz skupiny B
  • Užívateľská znalosť PC
  • Zodpovedný prístup k práci
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni výhodou

Čo ponúkame

  • Zázemie spoločnosti, ktorá je na trhu už vyše 25 rokov
  • Zodpovedajúce finančné ohodnotenie a odmeny
  • 5 týždňov dovolenky
  • Auto, notebook a telefón aj na súkromné účely
  • Priateľský kolektív

Ak si myslíš, že si to ty, koho hľadáme, pošli nám svoj životopis na jaros@holab.cz.

Neváhajte nás kontaktovat

Súbor

Proč pracovat v Kaitrade?

Jsme dynamická firma, která nabízí zařízení s vysokou užitnou hodnotou. Také se zabýváme poskytováním souvisejících služeb. V oboru zkušebního, laboratorního a průmyslového zařízení patříme ke špičce. U nás klademe velký důraz na kvalitní pracovní podmínky, dbáme na dobré pracovní zázemí, příjemné prostředí a lidský přístup.

Stabilita

Naša spoločnosť dodáva na trh špičkové laboratórne a skúšobné prístroje už od roku 1992. Sme tradičný a zavedený partner renomovaných dodávateľov i zákazníkov.

Firemné benefity

Prajeme si, aby sa u nás dobre pracovalo. Preto ponúkame celú škálu benefitov, ktoré našim zamestnancom pobyt v práci spríjemnia.

Dlhodobý výhľad

Všetkým našim zamestnancom umožňujeme odborný rast. Účasť na školeniach a ďalšia starostlivosť o váš kariérny rast je samozrejmosťou.

Naslúchame všetkým

Našich zamestnancov dôkladne počúvame. Tým ich môžeme profesne posúvať vpred. Vďaky tomu posilujeme skvelé pracovné prostredie a pohodovú partiu ľudí.